Ziyaretçi Bilgileri

Neden Ziyaret Etmelisiniz
Yeni işbirliklerine kapı açmak, gelişmekte olan sektördeki yatırım fırsatlarını yakalamak, ulusal ve uluslararası uzmanların katılımı ile düzenlenecek Seminer Programına katılabilmek ve çok daha fazlası için sizleri Adhesive & Bonding Eurasia Fuarına davet ediyoruz.    

Fuarın Künyesi
Fuarın tarihi, yeri, resmi açılış saati, brüt ve net sergileme alanı, beklenen katılımcı ve ziyaretçi gibi birçok detaya buradan ulaşabilirsiniz.    

Ziyaretçi Kaydı
Online ziyaretçi formunu doldurarak, fuar alanında kayıt için ayrıca sıra beklemeden, fuarı kolay ve ücretsiz olarak ziyaret edebilirsiniz.    

Sergilenecek Ürün Grupları
Adhesive & Bonding Eurasia Fuarında sergilenecek ürün gruplarına buradan ulaşabilirsiniz.    

Ziyaretçi Profili
Adhesive & Bonding Eurasia Fuarı ziyaretçi profiline buradan ulaşabilirsiniz.    

Katılımcı Listesi
Yurt içi ve yurt dışından Adhesive & Bonding Eurasia Fuarına katılan şirketlere ve bu şirketlerle ilgili fuar detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.    

Seminer Programı
Adhesive & Bonding Eurasia Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleşecek Seminer Programı sayesinde tüm ziyaretçilerimiz Boya ve Kaplama Sektörleri hakkında yeni gelişmeleri ücretsiz olarak öğrenebilecekler.    

Seyahat Bilgileri
Fuar alanına nasıl gelebilirim? İstanbul’un çeşitli bölgelerinden İstanbul Fuar Merkezi’ne Metrobüs, Metro, Otobüs, Deniz Otobüsü ve kendi aracınızla nasıl gelebileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.    

İstanbul Rehberi
İstanbul’da ziyaret edebileceğiniz tarihi mekanlar, eğlence mekanları, fuar alanına yakın bölgede gezilecek yerler, hastaneler, alışveriş merkezleri ve restoranlar, diğer bölgelerde dünya mutfaklarının sunulduğu restoranlar, İstanbul’un genel iklim özellikleri ve IDTM’ de yer alan banka ve mağazaları İstanbul Rehberi’nden bulabilirsiniz.    

Ziyaretçiler Tarafından Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)
Ziyaretçi Kaydımı nasıl yapabilirim? Fuar giriş ücreti nedir? Fuarın Ziyaret Saatleri Neler? Workshop Seminerleri'ne katılmak için herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu? Bunlar ve bunlar gibi birçok sorunuzun cevabına buradan ulaşabilirsiniz.   

Otel ve Konaklama
Otel ve konaklama ihtiyaçlarınız için çözüm ortağımızla iletişime geçebilirsiniz.